Ubytování

Ubytovaný hostům připravíme bohatou snídani, pro skupiny nebo při větším počtu ubytovaných servírujeme teplý a studený bufet.

Na snídaňovém stole vždy najdete různé druhy čerstvého pečiva, máslo, tavený sýr, marmeládu, med, sladké pečivo, variaci sýru a šunky, čerstvé ovoce a čerstvou zeleninu, kávu, čaj, mléko, džus.

Parkování před penzionem a na náměstí je placené, od 8.00 – 17:00, a to 50.- kč za hodinu, od sobotního odpoledne a po celou neděli je zdarma. Další možnost parkování je pod Tyršovým mostem na bezplatném nehlídaném parkovišti, nebo vedle autobusového a vlakového nádraží na hlídaném parkovišti za symbolickou cenu.

Penzion je vzdálen 450 metrů od autobusového a vlakového nádraží Litoměřice.

Obchody jsou v těsné blízkosti penzionu na Mírovém náměstí.

 

Další služby:

Prádelna, úschova kol

 

SNÍDANĚ OD 8:00 – 10:00

ČAS PŘÍJEZDU 14:00 – 18:00

ČAS ODJEZDU 8:00 – 10:00

Požadavek na jiný čas příjezdu hosta po vzájemné dohodě s penzionem, a to telefonicky nebo emailem.

pokoje

Dvoulůžkový pokoj s terasou č.1

Rozloha 17 m2, pokoj má výhled situovaný do zimní zahrady ve vnitrobloku, na terase je připraveno posezení (stolek a 2 židle). Vybavení: manželská postel, LCD TV, Wi-Fi, minibar, šatní skříň, 2 noční stolky, 2 noční lampy, 1 stojací lampa, stůl a 2 taburety na sezení, nová plovoucí podlaha a dřevěné trámy. Varná konvice, nabídka kávy a čajů, osušky a ručníky, hygienické potřeby (mýdlo, šampon, toaletní papír), fén.

Dvoulůžkový pokoj č.2

Rozloha 14,6 m2, menší útulný pokoj. Vybavení: možnost spojených nebo rozdělených postelí, LCD TV, Wi-Fi, minibar, šatní skříň, 2 noční
stolky, 2 noční lampy, 1 stojací lampa, skládací stolek, taburet a židle, nová plovoucí podlaha a dřevěné trámy. Varná konvice, nabídka kávy a čajů, osušky a ručníky, hygienické potřeby (mýdlo, šampon, toaletní papír), fén.

Dvoulůžkový pokoj s přistýlkou č.3

Rozloha 25 m2, pohodlný pokoj s manželskou postelí a rozkládací pohovkou, pokoj s výhledem do ulice. Vybavení: manželská postel, rozkládací pohovka, LCD TV, Wi-Fi, minibar, šatní skříň, 2 noční stolky, 2 noční lampy, 1 stojací lampa, konferenční stůl a 2 křesla, nová plovoucí podlaha a dřevěné trámy. Varná konvice, nabídka kávy a čajů, osušky a ručníky, hygienické potřeby (mýdlo, šampon, toaletní papír), fén.

Dvoulůžkový pokoj č.4

Rozloha 16 m2, šarmantní pokoj s oddělenými postelemi a výhledem do ulice Vybavení: LCD TV, Wi-Fi, minibar, šatní skříň, 1 stojací lampa, malý konferenční stolek a 2 taburety na sezení, nová plovoucí podlaha a dřevěné trámy. Varná konvice, nabídka kávy a čajů, osušky a ručníky, hygienické potřeby (mýdlo, šampon, toaletní papír), fén.

Rodinný apartmán