Zjistit dostupnost

pokoje

Dvoulůžkový pokoj s terasou č.1

Rozloha 17 m2, pokoj má výhled situovaný do zimní zahrady ve vnitrobloku, na terase je připraveno posezení (stolek a 2 židle). Vybavení: manželská postel, LCD TV, Wi-Fi, minibar, šatní skříň, 2 noční stolky, 2 noční lampy, 1 stojací lampa, stůl a 2 taburety na sezení, nová plovoucí podlaha a dřevěné trámy. Varná konvice, nabídka kávy a čajů, osušky a ručníky, hygienické potřeby (mýdlo, šampon, toaletní papír), fén.

Dvoulůžkový pokoj č.2

Rozloha 14,6 m2, menší útulný pokoj. Vybavení: možnost spojených nebo rozdělených postelí, LCD TV, Wi-Fi, minibar, šatní skříň, 2 noční
stolky, 2 noční lampy, 1 stojací lampa, skládací stolek, taburet a židle, nová plovoucí podlaha a dřevěné trámy. Varná konvice, nabídka kávy a čajů, osušky a ručníky, hygienické potřeby (mýdlo, šampon, toaletní papír), fén.

Dvoulůžkový pokoj s přistýlkou č.3

Rozloha 25 m2, pohodlný pokoj s manželskou postelí a rozkládací pohovkou, pokoj s výhledem do ulice. Vybavení: manželská postel, rozkládací pohovka, LCD TV, Wi-Fi, minibar, šatní skříň, 2 noční stolky, 2 noční lampy, 1 stojací lampa, konferenční stůl a 2 křesla, nová plovoucí podlaha a dřevěné trámy. Varná konvice, nabídka kávy a čajů, osušky a ručníky, hygienické potřeby (mýdlo, šampon, toaletní papír), fén.

Dvoulůžkový pokoj č.4

Rozloha 16 m2, šarmantní pokoj s oddělenými postelemi a výhledem do ulice Vybavení: LCD TV, Wi-Fi, minibar, šatní skříň, 1 stojací lampa, malý konferenční stolek a 2 taburety na sezení, nová plovoucí podlaha a dřevěné trámy. Varná konvice, nabídka kávy a čajů, osušky a ručníky, hygienické potřeby (mýdlo, šampon, toaletní papír), fén.

Penzion Laterna

Penzion Laterna najdete v historickém jádru města Litoměřice, byl otevřen v srpnu 2020 a svým hostům nabízí ubytování s bohatou snídaní v nově zrekonstruovaných pokojích ve stylu „BOUTIQUE“

Všechny pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou, LCD TV, minibarem a bezplatným Wi-Fi připojením.

Nedílnou součástí penzionu je klidné zahradní posezení s možností občerstvení.

Chci vědět víc
 
 

 

Ubytování ve 4 pokojích pro celkem 9 osob, na každém z nich je k dispozici varná konvice, nabídka kávy a čajů, hotelové prádlo, hygienické potřeby, fén, minibar a úložný prostor.

Dvoulůžkový pokoj č.1 s terasou a manželskou postelí
Dvoulůžkový pokoj č.2 s možností spojených nebo rozdělených postelí
Dvoulůžkový pokoj č.3 s manželskou postelí a přistýlkou pro další osobu
Dvoulůžkový pokoj č.4 s oddělenými postelemi

Cyklisté mají k dispozici prostor pro úschovu kol.

Domácí mazlíčci  nejsou povoleni.

Těšíme se na Vás!

novinky