Check availability

rooms

Double room with terrace No.1

Rozloha 17 m2, pokoj má výhled situovaný do zimní zahrady ve vnitrobloku, na terase je připraveno posezení (stolek a 2 židle). Vybavení: manželská postel, LCD TV, Wi-Fi, minibar, šatní skříň, 2 noční stolky, 2 noční lampy, 1 stojací lampa, stůl a 2 taburety na sezení, nová plovoucí podlaha a dřevěné trámy. Varná konvice, nabídka kávy a čajů, osušky a ručníky, hygienické potřeby (mýdlo, šampon, toaletní papír), fén.

Double room no.2

Rozloha 14,6 m2, menší útulný pokoj. Vybavení: možnost spojených nebo rozdělených postelí, LCD TV, Wi-Fi, minibar, šatní skříň, 2 noční
stolky, 2 noční lampy, 1 stojací lampa, skládací stolek, taburet a židle, nová plovoucí podlaha a dřevěné trámy. Varná konvice, nabídka kávy a čajů, osušky a ručníky, hygienické potřeby (mýdlo, šampon, toaletní papír), fén.

Double room with extra bed no.3

Rozloha 25 m2, pohodlný pokoj s manželskou postelí a rozkládací pohovkou, pokoj s výhledem do ulice. Vybavení: manželská postel, rozkládací pohovka, LCD TV, Wi-Fi, minibar, šatní skříň, 2 noční stolky, 2 noční lampy, 1 stojací lampa, konferenční stůl a 2 křesla, nová plovoucí podlaha a dřevěné trámy. Varná konvice, nabídka kávy a čajů, osušky a ručníky, hygienické potřeby (mýdlo, šampon, toaletní papír), fén.

Double room small no.4

Rozloha 16 m2, šarmantní pokoj s oddělenými postelemi a výhledem do ulice Vybavení: LCD TV, Wi-Fi, minibar, šatní skříň, 1 stojací lampa, malý konferenční stolek a 2 taburety na sezení, nová plovoucí podlaha a dřevěné trámy. Varná konvice, nabídka kávy a čajů, osušky a ručníky, hygienické potřeby (mýdlo, šampon, toaletní papír), fén.

news